Tigar

tigar-logo

Шини Тігар - європейська якість

Надійне зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям і комфортна їзда з шинами Tigar від сербського заводу концерту Мішлен. Рівень якості розрахований на експлуатацію в суворих умовах клімату, при цьому гума володіє високими ходовими характеристиками.

Підходить для українських доріг, забезпечуючи: високий рівень керованості і безпеки; чудові швидкісні якості; низький рівень шуму при русі авто; низький опір коченню, економія палива; підвищена стійкість до зношування.

Щоб купити шину у нас, необхідно лише знати потрібний типорозмір. Шини для вантажного транспорту цього європейського бренду в асортименті представлені на нашому сайті. Приємна ціна на нашому сайті забезпечується прямими поставками виробів з заводу, який випускає продукцію для різних моделей і класів автомобілів.

Шини Тігар для вантажівок

Виробник забезпечив покришками і вантажний транспорт. Всі розробки компанії і інженерів спрямовані на створення продукту з високими робочими характеристиками за помірну ціну. Представляючи бренд Тігар, концерн Мішлен розширює свою присутність на ринку України. Сербські моделі зовні схожі з французькими варіантами. Компанія ставить завдання по випуску моделей покришок для широкого кола споживачів.

Покришки Tigar мають підвищену міцність, зносостійкість, вони незамінні при експлуатації на українських дорогах.

×