Про мережу

ТОВ ТД Дакота - мережа шинних сервісів для будь-якого виду транспорту, техніки та сільгосптехніки

Досвід компанії дозволяє забезпечувати своєчасне обслуговування шин транспорту крупних та середніх підприємств, транспортних сервісів та агропромислових комплексів. Інспекція шин, професійний підбір шин, доставка шин на підприємство або станцію, а також повний спектр шиномонтажних послуг для важкого транспорту на наших шинних сервісах у Києві, Львові та Хмельницькому.

Принцип роботи - орієнтація на довгострокові ділові відносини і постійне обслуговування!

Офіційні представники брендів

Зменшення вартості кілометра пробігу

Своєчасний і професійний ремонт шин продовжує термін служби шини. Перевірка стану та планове оновлення шин транспорту забезпечує безперебійну та безаварійну експлуатацію техніки підприємства.


Цілодобова робота

Сервіси Дакота у режимі 24/7 приймають техніку клієнтів для оперативного ремонту або планової заміни шин. Ми розуміємо цінність Вашого часу, i тому працюємо цілодобово для скорочення часу очікування машин та простою вантажу.

Великий склад шин в наявності

На кожному шинному сервісі Дакота створений значний резерв шин для оперативного реагування на потреби клієнтів. Менеджер виконає підбір шин саме для Вашого транспорту, щоб забезпечити рентабельність та надійність експлуатації.


Шини найкращих виробників

Пропонуємо шини від провідних брендів для будь-якого виду перевезень. Перевірені часом та кілометрами рішення для оптимальної експлуатації на транспорті.

Проведення інспекції стану шин

Шинні сервіси Дакота проводять безкоштовну інспекцію шин. Результати інспекції надаються в документальному вигляді з підтверженням в автопарк. Тепер водій або технік може доручити контроль за станом шин спеціалізованому сервісу, що своєчасно запропонує ремонт або заміну пошкодженого елемента.


Викуп каркасів

Тепер старі шини не засмічуватимуть автопарки, наші сервіси викупають старі шини для переробки та утилізації.

Наші клієнти

Запрошуємо до співпраці!

Забезпечення безперебійної експлуатації транспорту та техніки завжди буде пріорітетним питанням для будь-якої компанії. Наш досвід, сервісні та логістичні потужності дозволяють виконувати безперебійне обслуговування шин техніки та транспорту для великих та середніх компаній.

Наші сервіси у Києві, Львові та Хмельницькому із злагодженими командами професіоналів шинної справи, цілодобово приймають транспорт та спецтехніку для проведення контролю, ремонту або заміни шин.

Довгострокові ділові стосунки та постійне обслуговування - ось основа взаємовигідного партнерства.

×