Michelin

michelin-logo

Історія французьских шин

Мішлен (фр. Michelin) — французька компанія, всесвітньо відомий виробник шин, відома також як видавець одного з найавторитетніших ресторанних рейтингів Європи. Повне найменування — Compagnie Générale des Établissements Michelin. Штаб-квартира — в Клермон-Феррані. За обсягами виробництва займає перше місце в Європі та третє місце у світі (перше в Goodyear, друге в Bridgestone).

Розробки, патенти і технології Мішлен

Компанія Мішлен випускає різні види шин для легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів та іншої колісної техніки. У виробництві автомобільних шин компанія використовує ряд запатентованих технологій, які якісно відрізняють їх продукцію від конкурентів.

BAZ Technology ™. Michelin використовує особливу конструкцію протектора, яка використовує вбудовані нейлонові нитки, згорнуті особливим чином. Ці нитки розташовані в районі протектора над металевим кордом. Така конструкція допомагає протистояти доцентровому прискоренню і як наслідок - уникати перекосу шини на високих швидкостях.

EverGrip ™ Technology. Ця технологія запатентована компанією і дозволяє комбінувати дизайн протектора з метою підвищення рівня безпеки шин. Шини, побудовані за допомогою цієї технології, не просто зношуються, а особливим чином змінюють структуру протектора в наслідок високої тяги, що робить їзду більш безпечною на засніжених і мокрих дорогах.

Zero Pressure Technology ™ передбачає особливу конструкцію шин з посиленою бічною стінкою. Така конструкція дозволяє продовжувати підтримувати вагу транспортного засобу навіть в разі втрати тиску повітря. Технологія дозволяє продовжувати рух зі швидкістю 50-55 миль на годину протягом деякого часу для подальшої комфортної заміни колеса.

×